Добро пожаловать
Вход

Daily Love Story - Ne gjysmefinalen e madhe, Alketa Vejsiu zbulon detajet per "Love Story 2"

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Добавлено от Admin В Новинки мелодрам
0 Просмотры

Описание

#LoveStory formati më i ri reality dating show në #TvKlan

Para se të ngjitej në skenë 26-vjeçarja ka folur për programin “Daily Love Story”, me autore Ilda Lumanin, ku ka dhënë edhe një mesazh për 33-vjeçarin.
Ajo ka thënë se konkurrentet finaliste, Meri dhe Generda , janë vajza shumë të mira dhe se me cilëndo të përfundojë Saimiri, do të jenë të dy me fat.
Si ndihesh në këtë gjysmëfinale?
Shumë e emocionuar, por mirë.

Çfarë pritshmërish ke sonte?
Të mos eliminohem. I kam menduar të gjitha versionet, e kam menduar edhe pjesën që mund të eliminohem sepse gara tani ëshsë ngushtuar shumë dhe mundet që edhe të dal.
Ke ndonjë mesazh për Saimirin nëse eliminohesh sot?
Dy vajzat që ngelen janë të dyja vajza shumë të mira dhe me cilëndo të përfundojë, jam e sigurt që do të jenë të dy me shumë fat.

Saimiri tregon çfarë do të ndodhë në natën finale
Saimiri është shprehur se takimi më Xhesin ishte një nga takimet më të bukura dhe e ka shijuar.

I pyetur se çfarë pritet të ndodhë në natën finale, Saimiri është përgjigjur shkurt duke thënë se do të ketë vetëm gjëra të bukura.

Si ndihesh sot në gjysmë finale?
Shumë i emocionuar, nuk mendoja që do kisha aq emocione sot, por sa më shumë i afrohemi finales, emocionet bëjnë atë të vetën.

Si e përjetove takimin me Xhesin?
Ishte një nga takimet më të bukura dhe e kam shijuar shumë.

Generda rrëfen si komunikon me Saimirin jashtë kamerave
Meri ka thënë se Saimiri “duhet të shohë me sytë e zemrës”, ndërsa Generda është shprehur se do t’ia thotë vetë atë që ka për t’i thënë.
Më tej ajo ka treguar se komunikon me 33-vjeçarin gjatë kohës kur presin të ngjiten në skenë

Si ndihesh sonte?
Si të ndihem unë sonte, jam shumë e emocionuar, jemi në gjysmëfinale. Nuk e di!

Ke menduar gjatë javës se çfarë mund të ndodhë?
Shumë! Çfarë s’kam menduar, pastaj thash me vete boll. Njëherë mendova se Saimiri s’do eliminojë asnjërën. Pastaj thash po sikur të dal unë dhe mendova çfarë të them kur të iki. Kam fantazuar aq shumë saqë them ku e kam gjetur gjithë këtë fantazi.

Alketa Vejsiu zbulon detajet për “Love Story 2”
Drejtuesja e Love Story, Alketa Vejsiu, së fundmi ka dhënë një lajm që e ka lënë publikun në suspancë.

Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, ajo ka folur për vijueshmërinë e spektaklit, teksa ka treguar edhe detaje se si do të realizohet “Love Story 2”.
Gjithashtu Alketa ka rrëfyer se ka shumë gjëra që mund të përmirësohen në edicionin tjetër, teksa ka thënë se produksioni i ka nxjerrë përfundimet.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow rtvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS
Яндекс.Метрика