Добро пожаловать
Вход

Top News - Tom Doshi thumbon Ramën/ ‘PSD fitoi 3 mandate pa patronazhistë’

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Добавлено от Admin В Новинки комедии
2 Просмотры

Описание

Vetëm pak ditë pasi dha dorëheqjen nga kandidatuara e tij për deputet në zgjedhjet e 25 Prillit, Tom Doshi ka bërë një mesazh falenderues për të gjithë votuesit e Partisë Social Demokrate të cilët i siguruan tre mandate deputeti në zgjedhjet e 25 Prillit.
Ndërkohë nuk ka lënë pa thumbuar edhe kryeministrin, njëkohësisht edhe fituesit të këtyre zgjedhjeve, Edi Ramën.
Kujtojmë se pas dhënies së dorëheqjes Tom Doshi deklaroi se hoqi dorë vetëm nga mandati i deputetit dhe jo nga kryesia e Partisë Social Demokrate, si dhe shprehu gatishmërinë për një koalicion paszgjedhor me Partinë Socialiste.
Nga ana tjetër, vetë Rama në një dalje mediatike e përjashtoi në mënyrë kategorike mundësinë e një koalicioni me Partinë Social Demokrate.
Kjo ka bërë që Tom Doshi në mesazhin e tij paszgjedhor të risillte në vëmendje çështjen e patronazhistëve të partisë socialiste.

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#PSD#TomDoshi#TopChannel

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS
Яндекс.Метрика