Добро пожаловать
Вход

Tërthore e Kukësit dhe masakrat serbe në fshatrat kufitare – Fshatrat e Shqipërisë

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Добавлено от Admin В Новинки комедии
1 Просмотры

Описание

Ilnisa Agolli na udhëton në Tërthoren plot ngjarje. Nga mirësia e bjeshkëve dhe mbarështimi bagëtive, tek historia e madhe ku gjurmët e tmerreve që kanë parë këto fshatra mesa duket kanë mbetur ende. Njihuni me to.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#FshatrateShqiperise#TopChannel

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS
Яндекс.Метрика